arçelik yetkili servisi arçelik yetkili servis arçelik servisi arçelik teknik servis arçelik servisleri istanbul arçelik servisi arçelik beko servis arçelik beko servisi arçelik beko yetkili servisi arçelik beko yetkili servis
beko servisleri
beko teknik servis
beko servisi
beko yetkili servis
istanbul beko servisi
arçelik beko servis
arçelik beko servisi
arçelik beko yetkili servisi
beko arcelik yetkili servis
facebook beğeni hilesi
likecity
durum beÄŸendirme hilesi
beğeni hilesi
like city
facebook beÄŸendirme
Takipci kasma hilesi
facebook beğeni arttırma
Facebook Sayfa beğeni
Twitter Takipci hilesi
Instagram beğeni hilesi
beğeni
beğeni Hilesi
Durum beÄŸen
Resim beÄŸen
Yorum beğeni
Takipci Kasma
beğeni kasma
hack forum forum hack warez forum k2 shell recovery shell sadrazam shell wso shell danger shell webroot shell hacklink satıs hacklink Forum Hack wso shell recovery shell k2 shell Hack Forum Hack Sitesi mirror zone instagram takipci hilesi instagram hilesi instagram unfollow instagram hileleri instagram beğeni instagram yorum hilesi takipci kasma instagram instagram takipci satın al instagram instagramciyiz instagram takipci instagramcilar instagram 2018 arçelik yetkili servisi beko yetkili servisi en yakin servis arcelik teknik servis arcelik servisleri istanbul arcelik servisi arçelik beko servis istanbul arçelik beko servisi beko yetkili servisi arçelik yetkili servis yakamoz beyaz esya servisi
Açıköğretim Bölümleri Kredili Sistem Ders Listeleri

AÖF - ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF KDEDİLİ SİSTEM - KPSS - ALES

facebook twitter youtube google+ feedburner

A+ A A-

Açıköğretim Bölümleri Kredili Sistem Ders Listeleri

Yeni Ders Müfredatına göre hemen hemen her açıköğretim bölümünde her dönem öğrencilere ortalama 8 ders verilecektir. Bu 8 dersin kredi toplamı 30 olup, alt dönemden dersi olmayanlar üst dönemlerden 15 kredilik ders alma hakkına sahip olacaklardır. Okulun verdiği derslerden başarılı olmadıkça mezun olamayacağınızı belirtmek isterim. Kredili Sistemde 2012-2013 eğitim yılında değişen ders listesine baktığımızda, Geçen yıl okutulan derslerin ikiye bölündüğünü ve her dönem yarısının verileceğini görüyoruz. 2012-2013 Eğitim Yılı Açıköğretim Bölümleri Ders Listesi ve Kredili Sistem hakkında özet bilgileri aşağıya ekliyorum.

 

Aöf Kredili sistem hakkında, Eğitimin yılda iki ayrı dönem yani Güz Dönemi ve Bahar Dönemi şeklinde verilecektir.Her dönemde ara sınav ve final sınavı yapılacak, bunlar sonucunda başarısız olduğumuz derslerden bütünleme sınavına gireceğiz. Her dönemin kayıt yenileme işlemi ayrı yapılacak. Kayıt yenileme yyapılmayan dönemin derslerini alamayacak ve öğrencilik hizmetlerinden yararlanamayacağız, yani okulu dondurmuş olacağız. Artık sınıf yerine derslrden geçeceğiz. Ben 2.sınıfa geçtimmi, 3 dersten kaldım sınıftamı kaldım derdi olmayacak. Derslerden kalsak bile kredimiz yettiğince üst dönemlerden ders alabileceğiz. Bir dersten başarısız olsak bile ( FF aldıklarımız hariç ) diğer derslerimizin notları yüksekse o başarısız olduğumuz derslerdne ortalama yöntemi ile geçebileceğiz. Aynı zamanda o derste sınava giren tüm öğrencilerin başarı düzeyine göre dersin başarı notu yükselebilecek veya düşebilecek, buda Çan Eğrisi sistemi ile olacaktır. Aöf Kredili Sistem hakkındaki hatırlatmalarımız şimdilik bu kadar arkadaşlar.

 
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Bölümleri 2012-2013 Eğitim Yılı Yeni Ders Programı ( Müfredatı ) ve Sınavlarda Sorumlu Olduğumuz Üniteler Hakkındaki Tabloya Aşağıdan Ulaşabilirsiniz.
 
 
2012-2013 Eğitim Yılında Açıköğretim Yıllık Sistem Bölümlerinin Ders müfredatı, Kredili sisteme göre uyarlanmış ve yayınlanmıştır. Aşağıdaki Linke tıklayarak bölümlerin ders listelerine ulaşabilirsiniz..

 

2012-2013 Açıköğretim Bölümleri Ders Listesi ve Sınavlarda Sorumlu Olduğunuz Üniteleri Öğrenmek İçin BURAYA tıklayın.

 

2012-2013 Açıköğretim Bölümleri Derslerinin Kredili Sistemdeki Karşılıklarını ( Ders İntibak Listesi ) Öğrenmek İçin BURAYA tıklayın.

Hepinize Bu eğitim yılında başarılar dileriz…

BUGÜN137
DÜN1326
BU HAFTA5201
BU AY25970
TOPLAM3864289
Sınava Kaldı!!
Okullar Okullar
KAPAT
KAPAT
X